+48 34 362 73 85 wsop@wsop.com.pl

JARMARK  DOBREJ  ŻYWNOŚCI  to inicjatywa Wojewódzkiej Spółdzielni Ogrodniczo-Pszczelarskiej zmierzająca do stworzenia nowego rynku ( w formie targowiska ) warzyw, owoców, artykułów rolnych, żywności o walorach wyrobów regionalnych, miodów, soków i wszystkiego co jest pożywieniem smacznym i zdrowym.

Bezpośredni kontakt sprzedawcy, który jest przeważnie wytwórcą produktów, z klientem niewątpliwie  będzie wartością dodaną do tego przedsięwzięcia. Spółdzielnię Ogrodniczą dodatkowo motywuje do zorganizowania JARMARKU dysponowanie funkcjonalnym miejscem do tego celu.

Plac Giełdy Kwiatów przy ul. Radomskiej 14 w Częstochowie przez 3 dni w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) wykorzystywany jest do handlu kwiatami, roślinami ozdobnymi i art. do produkcji ogrodniczej. Plac jest dobrze urządzony, zadaszony, z dużą ilością miejsc parkingowych i przez to chwalony zarówno przez sprzedawców jak i klientów.

Uznaliśmy, że to miejsce z powodzeniem można wykorzystać w każdą sobotę do handlu artykułami spożywczymi, zarówno nieprzetworzonymi jak i uszlachetnionymi. Sprzedawcom oferujemy miejsce do sprzedaży pod dachem, z możliwością wjazdu samochodem – wymiary jednego modułu handlowego: 6m dł. x 2,7m szer.
Plac jest tak urządzony, aby sprzedawca miał wygodę. Wjeżdża z towarem na wyznaczone miejsce pod dachem, otwiera samochód i sprzedaje.

Jesteśmy przekonani, że pomysł JARMARKU w krótkim czasie okaże się przedsięwzięciem oczekiwanym i przez to udanym. Jarmark odbywa się w każdą sobotę od godz. 08.00.
Przed niektórymi sprzedawcami ustawia się kolejka klientów którzy już sprawdzili, że zakupy na Jarmarku to dobry interes.

[hr]

Wszystkich sprzedawców zapraszamy do pisemnego zgłoszenia swojego udziału. Zgłoszenie (kartę zgłoszenia można wydrukować) należy przesłać listem na adres: Wojewódzka Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska 42-221 Częstochowa, ul. Radomska 53 lub e-mailem na adres: wsop@wsop.com.pl .

Do pobrania karta zgłoszenia:
– Karta zgłoszenia w formacie pdf >>>
– Karta zgłoszenia w formacie docx >>>

[hr]

Opłaty dla sprzedawców (bardzo umiarkowane) przewiduje się wprowadzić od 1 maja 2015

Zapraszamy i zachęcamy nowych sprzedawców do udziału w JARMARKU. Plac Giełdy Kwiatów przy ul. Radomskiej 14 to miejsce do handlu przyjazne.

Zarząd Spółdzielni
Dodatkowych wyjaśnień udzielamy pod nr tel. 503 170 845.